fbpx

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Biz Kimiz?

g00015 1 1 Kurumsal

Digi-Mas

Siz değerli müşterilerimize Dünya’nın kapılarını açan anahtar olmaktan onur duymaktayız. Firmamız İhracat yapmak isteyen ve ihracat yapıp yeterli verim alamayan Şirketlere doğru zamanda doğru çalışmalar ile ihracat yaptırmayı var ise mevcut ihracatlarını kat be kat arttırmayı sağlamaktadır.
Firmaların bitmek bilmeyen Fuar telaşları ve harcanan zaman bazen belli bir sayıda kartvizit toplamaktan ileriye götürmediğini görüp buna uygun olarak Fuar’dan bile alamadığınız katlarca müşteri talebini sizlere sağlıyoruz.
Yaptığımız çalışmalar ile Türkiye’den yapılan ihracata sağladığımız katkı ile Ülkemize fayda sağlamaktan ve Türk ürünlerini Yurt Dışında ki pazarlara ulaşmasından kıvanç duymaktayız. Bizle iletişime geçerek bu yolda sizlere ne denli katkı sağladığımızı görmenizi ve İhracat yapmanın keyfini sürmenizi isteriz.

Bizimle İhracatın parlayan yıldızı olmaya hazır mısınız?

“İhracatın Altın Anahtarı”

Sürekli ve Sürdürülebilir İhracat
180 Günde İhracat Garantisi
Minimum 5 Kat Ciro Garantisi
%60 Geri Ödeme Desteği
Misyonumuz

E-ihracat ve ihracat alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların ticaret hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla varız. Biz, ticaret dünyasındaki değişen dinamikleri ve ihtiyaçları sürekli olarak takip ederek müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda, müşterilerimize en kolay ve pratik yolu sunmak için teknolojik çözümlerle birleştiriyoruz. E-ihracat ve ihracat yolculuğunda müşterilerimize her zaman yanında olmak ve onların başarısına ortak olmak için buradayız.

Vizyonumuz

E-ihracat ve ihracat alanında lider bir şirket olmak ve müşterilerimize en son teknolojik çözümlerle en yüksek kalitede hizmet sunmak. Aynı zamanda, ticaret dünyasına etkileyici ve farklı bir yaklaşım sunmak için sürekli olarak inovasyon ve gelişmeyi hedefliyoruz. Biz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışıyor ve gelecekte de bu hedefimize ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Whatsapp
Digimas Danışmanlık
Digimas Danışmanlık
Danışmanlık hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
1